Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Një person gjendet i alivanosur nga familjarët e tij, dërgohet në Spitalin e Pejës për trajtim

Një person gjendet i alivanosur nga familjarët e tij, dërgohet në Spitalin e Pejës për trajtim

Kronika January 27, 2021 - 09:03

Dje pasdite në Suharekë një person është gjetur i alivanosur nga familjarët e tij.

Sipas Policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante policore dhe ekipi i ndihmës së shpejtë, ku edhe e kanë dërguar viktimën në Spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i Shtetit, i cili ka udhëzuar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt. /Zëri