Infektuar: 58088
Shëruar: 50953
Vdekur: 1456
Vlorë: 50-vjeçari gjendet i vdekur në një kanal

Vlorë: 50-vjeçari gjendet i vdekur në një kanal

Kronika January 14, 2021 - 11:03

Një 50 vjeçar është gjetur i mëngjesin e sotëm i vdekur në një kanal.

Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth orës 07:00 në lagjen “24 Maji” në Vlorë.

Te personi me inicialet G.B, nuk është gjetur ndonjë shenjë të dhunës.

Ai vuante nga sëmundja e epilepsisë.

Dyshohet se ky është rrëzuar aksidentalisht kur ka qenë duke ecur dhe për pasojë është mbytur në kanal, raporton Top-Channel.