Infektuar: 56732
Shëruar: 49982
Vdekur: 1426
Zhduket një e mitur në Viti

Zhduket një e mitur në Viti

Kronika December 01, 2020 - 10:24

Një vajzë e moshës së mitur është raportuar e zhdukur në Polici.

E mitura nga fshati Drobesh i Vitisë, është raportuar e zhdukur nga vëllai i saj, pasi është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar./Zëri