Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Tragjike: I riu nga Kosova bashkë me vajzën 6 muajshe vdesin në aksident trafiku në Gjermani (Foto)

Tragjike: I riu nga Kosova bashkë me vajzën 6 muajshe vdesin në aksident trafiku në Gjermani (Foto)

Kronika November 29, 2020 - 19:46

Një i ri nga Kosova ka vdekur bashkë me vajzën e tij 6 muajshe në aksident trafiku që ka ndodhur mbrëmë në Gjermani.

Viktimat janë Elvis dhe Luana Muçaj me origjinë nga fshati Llukë e Epërme e Deçanit, transmeton Zeri.info.

Lajmin e ka bërë të ditur Komuna e Deçanit, ku ka shprehur edhe ngushëllime për familjen Muçaj.

“Tronditeës lajmi i ndarjes nga jeta e teë riut nga Lluka e Epeërme, Elvis (Agim) Mucëaj dhe vajzeës së tij Luana 6 muajshe, neë aksidentin qeë ndodhi mbreëmeë në Gjermani.Ngushëllime më të sinqerta familjes Mucëaj, bashkëfashtarëve dhe të gjithë qytetarëve të Decëanit!”, thuhet në njoftimin e Komunës së Deçanit./Zëri