Infektuar: 40117
Shëruar: 25586
Vdekur: 1026
Podujevë, hajnat vjedhin ari e para në një shtëpi
ilustrim

Podujevë, hajnat vjedhin ari e para në një shtëpi

Kronika November 22, 2020 - 10:10

Në komunën e Podujevës, gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një vjedhje e rëndë.

Sipas ankuesit, mashkull kosovar, persona të panjohur kanë vjedhur sasi ari me vlerë dhe para të gatshme.

“Podujevë, 21.11.2020 – 13:00. Ankuesi mashkull Kos. ka raportuar se persona të panjohur nga shtëpia e tij kanë vjedhur një sasi ari me vlerë dhe para të gatshme”, thuhet në raportin e policisë.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.