Infektuar: 40117
Shëruar: 25586
Vdekur: 1026
Aksident trafiku mes tri veturash në Prishtinë

Aksident trafiku mes tri veturash në Prishtinë

Kronika November 20, 2020 - 15:17

Sot rreth orës 14:00 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën "Bill Clinton" në Prishtinë, ku kanë qenë të përfshira tri automjete.

Lajmin e ka konfirmuar për "Zërin" zëdhënësi i Policisë, Agron Borovci.

Sipas Borovcit, në këtë aksident një person ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor. /Zëri