Infektuar: 40117
Shëruar: 25586
Vdekur: 1026
Aksident trafiku mes dy veturash e një autobusi, lëndohen dy persona

Aksident trafiku mes dy veturash e një autobusi, lëndohen dy persona

Kronika November 20, 2020 - 14:18

Sot rreth orës 10:30 ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave dhe një autobusi në rrethrrotullimin në dalje të Prishtinës, përkatësisht në drejtim të Fushë-Kosovës.

Zëdhënësi i Policisë, Agron Borovci, ka thënë për "Zërin" se si pasojë e aksidentit janë lënduar dy persona.

Sipas Borovcit, me rastin po merret Njësiti i Trafikut. /Zëri