Infektuar: 34295
Shëruar: 21043
Vdekur: 914
Dy femra dhe një mashkull në Malishevë kapen në flagrancë duke vjedhur

Dy femra dhe një mashkull në Malishevë kapen në flagrancë duke vjedhur

Kronika October 26, 2020 - 11:23

Policia të dielën në Malishevë ka arrestuar dy femra dhe një mashkull, të dyshuar për vjedhje.

Policia bën të ditur se ata janë kapur në flagrancë duke kryer vjedhje.

“Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit lirohen. Rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë. /Zëri