Infektuar: 40117
Shëruar: 25586
Vdekur: 1026
Jepet lamtumira e fundit për dy vëllezërit që u goditen nga treni në Gjermani

Jepet lamtumira e fundit për dy vëllezërit që u goditen nga treni në Gjermani

Kronika October 16, 2020 - 15:49

Sot iu është dhënë lamtumira e fundit të dy vëllezërit nga fshati Ratishë e Deçanit që u mbytën nga treni në qytetin Bruckberg të Gjermanisë.

Të ndjerët për pak do të varrosen, të pranishëm në varrimin e tyre  janë miq dhe familjarë, njofton Klan Kosova.

Image