Infektuar: 17139
Shëruar: 14787
Vdekur: 657
Ia ngacmuan vajzën, babai raporton rastin në Polici

Ia ngacmuan vajzën, babai raporton rastin në Polici

Kronika September 25, 2020 - 11:27

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person nga komuna e Prizrenit ka raportuar në stacionin policor se një person ia ka ngacmuar vajzën.

Sipas Policisë, i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ndërsa rasti po trajtohet si “Sulm seksual”. /Zëri