Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Leposaviq, një person kanos vëllain dhe kunatën e tij

Leposaviq, një person kanos vëllain dhe kunatën e tij

Kronika September 16, 2020 - 11:47

Gjatë ditës së djeshme në komunën e Leposaviqit është arrestuar një person, i cili nën ndikimin e alkoolit ka kanosur vëllain dhe kunatën e tij.

Sipas Policisë, derisa i dyshuari ka qenë në stacionin policor ka fyer dhe ka kanosur edhe zyrtarët policorë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, thuhet në njoftimin e Policisë. /Zëri