Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Edhe në Prishtinë arrestim për posedim të lëndëve narkotike

Edhe në Prishtinë arrestim për posedim të lëndëve narkotike

Kronika September 16, 2020 - 11:34

Në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë janë arrestuar dy persona për posedim të narkotikëve.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë kontrollit te të dyshuarit është gjetur dhe është konfiskuar një sasi e substancës narkotike marihuanë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt, thuhet në njoftimin e Policisë. /Zëri