Infektuar: 56412
Shëruar: 49713
Vdekur: 1420
Humb jetën në Durrës një 10-vjeçar nga Kosova, u mbyt duke u larë në pishinë

Humb jetën në Durrës një 10-vjeçar nga Kosova, u mbyt duke u larë në pishinë

Kronika August 12, 2020 - 13:31

Një i mitur ka humbur jetën në Durrës.

Mësohet se sot, rreth orës 12:40, në lagjen nr. 13, plazh, Durrës, shtetasi kosovar E.T., 10-vjeçar, është mbytur duke u larë në pishinë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rastit. /Top Channel