Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Hajnat i vjedhin dokumentat, paratë dhe stolit e arit

Hajnat i vjedhin dokumentat, paratë dhe stolit e arit

Kronika August 08, 2020 - 11:35

Në fshatin Stapanicë të Malishevës mbrëmjen e së enjtes ka ndodhur një vjedhje.

Sipas ankuesit i cili rastin e ka lajmëruar në Policinë e Kosovës, hajnat i kanë thyer xhamin e makinës së tij dhe brenda saj kanë marrë një çantë me dokumenta, para dhe stoli prej ari. /Zëri