Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Shqiptohen “rekord” gjobash nga Policia

Shqiptohen “rekord” gjobash nga Policia

Kronika July 30, 2020 - 09:36

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1 mijë e 304 tiketa për kundërvajtësit në trafik, raporton “Zeri.info”.

Po ashtu Policia ka njoftuar se gjatë ditës së kaluar kanë ndodhur gjithsej 63 aksidente trafiku e ku 27 prej tyre ishin me të lënduar.

Nga PK-ja janë arrestuar 33 persona dhe 27 janë dërguar në mbajtje. /ZËRI

Image