Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Sulmohen fizikisht policët në Mitrovicë (Video)

Sulmohen fizikisht policët në Mitrovicë (Video)

Kronika July 29, 2020 - 20:05

Disa zyrtarë policor janë sulmuar gjatë kryerjës së detyrës në Mitrovicë.

Media lokale "Jepi zë" ka siguruar pamje nga momenti kur sulmohet polici, transmeton Zeri.info.

Sipas raportimit, Policia kishin ndaluar një person dhe provonin ta nxirrnin me dhunë nga vetura pas rezistencës, deri sa një tjetër person godet policin me shqelm i cili bie në tokë. Polici i drejton armën për ta ndalur, por sulmuesi nuk ndalet.

Deri tani nuk dihen detaje tjera./Zëri