Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Zhduket një femër në Fushë Kosovë

Zhduket një femër në Fushë Kosovë

Kronika July 11, 2020 - 11:47

Në komunën e Fushë Kosovës është raportuar për zhdukjen e një vajze, raporton Zeri.info

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje (premte) rreth orës 11:00 është raportuar se një vajzë është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet vend ndodhja e saj.

“Fushë Kosovë 10.07.2020, 11:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vend ndodhjen e saj”, thuhet në raportin e PK-së. /Zëri/