Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Digjen arat me grurë në Rezallë të Skenderajt (Video)

Digjen arat me grurë në Rezallë të Skenderajt (Video)

Kronika July 08, 2020 - 17:36

Një zjarr i madh ka përfshirë një mal në fshatin Rezall në Komunën e Skenderajt.

Lexues të Zeri.info, kanë dërguar video ku shihet zjarri i madh që ka përfshirë një mal dhe disa ara të mbjellura me grurë.

Në këto momente sipas lexuesit që ka nisur videon, Zjarrfikësit janë ende në vendin e ngjarjës në tentim për ta lokalizuar zjarrin.

Zeri.info ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes.