Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Theret me thikë një person në Prizren

Theret me thikë një person në Prizren

Kronika June 27, 2020 - 11:09

Dje rreth orës 2:15 një person është ther me thikë në qytetin e Prizrenit, raporton Zeri.info

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ka raportuar se ishte sulmuar dhe ther me thikë nga një personi panjohur mirëpo sipas viktimës nofkën e sulmuesit ia di.

“Viktima ka marr tretman mjekësor dhe më pas është liruar në shtëpi dhe nuk është intervistuar pasi kishte qenë nën ndikim të alkoolit. Njësitë policore janë duke u marr me rastin, nuk raportohet për ndonjë të arrestuar”, thuhet në raportin e Policisë