Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Sulmohet seksualisht një femër në Gjilan

Sulmohet seksualisht një femër në Gjilan

Kronika May 31, 2020 - 10:34

Një femër dyshohet se është sulmuar seksualisht nga një i pa njohur në Gjilan.

Policia ka bërë të ditur se ankuesja femër kosovare ka informuar se e bija e saj, është sulmuar seksualisht nga një mashkull i pa njohur, transmeton Zeri.info.

Viktimës i është bërë kontroll mjekësor.

Njësia policore, pas angazhimeve intenzive ka arrit të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuari mashkull kosovar.

vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.