Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Mosmarrëvshje rreth borxhit, përleshen fizikisht dy persona në Malishevë

Mosmarrëvshje rreth borxhit, përleshen fizikisht dy persona në Malishevë

Kronika May 24, 2020 - 10:24

Një mosmarrëveshje rreth borxhit, ka bërë që dy persona në fshatin Temeqine të Malishevës, të përleshën fizikisht në mes vete.

Si pasojë e përleshjës, të dy personat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor, thekson raporti 24-orësh i policisë.

Me vendim te prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./Zëri