Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Nëna në Ferziaj e raporton të zhdukur djalin e saj

Nëna në Ferziaj e raporton të zhdukur djalin e saj

Kronika May 24, 2020 - 10:21

Një person është raportuar i zhdukur në fshatin Zasli të Ferizajit.

Sipas raportit 24-orësh, ankuesja femër kosovare ka raportuar se djali i saj viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij./Zëri