Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Ngacmoi një femer në Prishtinë, arrestohet nga Policia

Ngacmoi një femer në Prishtinë, arrestohet nga Policia

Kronika May 23, 2020 - 11:04

Ditën e djeshme rreth orës 16:00 në Prishtinë është ngacmuar një femër.

Sipas njoftimit 24-orësh të Policisë se Kosovës, personi i arrestuar kishte përcjellur dhe ngacmuar vajzën, përcjell “Zeri.info”

Me vendim të prokurorit i dyshuari është derguar në mbajtje.