Infektuar: 1032
Shëruar: 789
Vdekur: 29
Gjilan: Vëllai rrah vëllain e tjetri rrah bashkëshorten

Gjilan: Vëllai rrah vëllain e tjetri rrah bashkëshorten

Kronika April 02, 2020 - 10:08

Dy persona të dyshuar janë arrestuar në Gjilan, pasi që të njëjtit patën mosmarrëveshje familjare.

Njëri nga të dyshuarit ka sulmuar fizikisht vëllain e tij, me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari tjetër ka sulmuar bashkëshorten e tij dhe me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit u dërgua në mbajtje, kurse i dyshuari tjetër lirohet në procedurë të rregullt.