Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Aksidenti në Gjilan, lëndohen 7 persona (Foto)

Aksidenti në Gjilan, lëndohen 7 persona (Foto)

Kronika March 25, 2020 - 08:14

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës afër fshatit Partesh të komunës së Gjilanit.

Indeksonline mëson se nga ky aksident kanë pësuar lëndime shtatë persona, ndërsa dëmet materiale janë të mëdha.

Ndryshe, në vend të ngjarjes kanë dalë edhe ekipet e njësive të Policisë së Kosovës si dhe zjarrfikësit e Gjilanit.

Image

Image

Image