Infektuar: 1083
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Fshati Qerim në Gjakovë përfshihet nga zjarri/ Zjarrëfikës e polici në vendngjarje

Fshati Qerim në Gjakovë përfshihet nga zjarri/ Zjarrëfikës e polici në vendngjarje

Kronika February 26, 2020 - 18:34
Lajmi i Fundit

Fshati Qerim në Gjakovë është përfshirë nga zjarri.

Lexues të lajmi.net kanë dërguar në adresë të redaksisë pamje nga vendi i ngjarjes, shkruan lajmi.net.

Në anën tjetër, në vendngjarje është parë prezenca e policisë së Kosovës dhe prezencë e shtuar e zjarrëfikësve.

Lajmi.net do t’iu mbajë të informuar në lidhje me rastin.