Vetura merr flakë në autostradën “Ibrahim Rugova” (Video)

Vetura merr flakë në autostradën “Ibrahim Rugova” (Video)

Kronika February 25, 2020 - 21:54

Një veturë ka marrë flakë në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Indeksonline ka siguruar edhe videon ku mund të shihni veturën e cila po digjet, ndërsa s’dihet për shkaqet dhe s’raportohet ende për të lënduar.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e sotme, në afërsi të qytetit të Kukësit.