Infektuar: 1083
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Këta janë dy vëllezërit nga Gjilani që dyshohet se u vranë nga motra e tyre

Këta janë dy vëllezërit nga Gjilani që dyshohet se u vranë nga motra e tyre

Kronika February 18, 2020 - 14:35

Prokuroria e ka konfirmuar se pesë persona kanë ndërruar jetë në Gjilan

Kjo u bë e ditur përmes një komunikate nisur për media.

Sipas prokurorisë rasti ka ndodhur në lagjen “Bujanina” në Gjilan ndërsa, e ndjera V.B, ishte zyrtare policore.

Fillimisht, ajo dyshohet se ka vrarë dy prindërit, dy vëllezërit dhe pastaj ka kryer vetëvrasje.

E nga mediat u konfirmua edhe për dorasen e cila dyshohet të jetë Valdete Bllaca.

GazetaBlic, mëson se dy vëllezërit e Valdetes që kanë mbetur të vrarë, janë Fisnik e Blerim Bllaca

Image

Image