Ky është 22 vjeçari që mbeti i vrarë në një kazino në Bllacë të Maqedonisë së Veriut

Ky është 22 vjeçari që mbeti i vrarë në një kazino në Bllacë të Maqedonisë së Veriut

Kronika February 16, 2020 - 09:22

Në mëngjesin e djeshëm pati të shtëna armësh në një kazino në Bllacë të Maqedonisë së Veriut.

Nga këto të shtëna mbetën të vdekur dy persona, ku njëri nga ta ishte kosovar, transmeton Indeksonline.

I ndjeri ishte Malisheva dhe kishte inicialet R.H. Ai ishte djali i vetëm i familjes. I vrari tjetër ishte Bunjamin Nushi, që ishte anëtar i një klubit të mundjes

Image