Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Avokati Tomë Gashi shihet duke i shqelmuar paratë e lypsarit në shesh

Avokati Tomë Gashi shihet duke i shqelmuar paratë e lypsarit në shesh

Kronika February 14, 2020 - 21:45

Avokati i njohur Tomë Gashi është incizuar duke shqelmuar paratë që një lypës kishte para vetes derisa po kërkonte lëmoshë në Sheshin Nënë Tereza në Prishtinë.

Një qytetar që e ka filmuar këtë ngjarje të pahijshme ka treguar se avokati Gashi ka poshtëruar lypësin me fjalë të ndyra dhe e ka shqelmuar një peckë që mbante disa centa që lypësit ia kishin dhuruar qytetarët, shkruan  Periskopi.

Pa dyshim është një gjest i turpshëm dhe jonjerëzor.

Shihni videon: