Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Nën tytën e armës grabitet Termocentrali Kosova A

Nën tytën e armës grabitet Termocentrali Kosova A

Kronika December 14, 2019 - 23:23
Detajet

Sonte në orët e mbrëmjes ka ndodh një grabitje me armë në Termocentralin Kosova A.

Gazeta Insajderi mëson se dy persona me maska, njëri me armë dhe tjetri me thikë kanë sulmuar punonjësin e KEK, i cili ka marrë edhe lëndime trupore.

Nga ai janë marrë 600 euro të gatshme, dy telefon, dy kartela të bankës dhe një jakne.