Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Aksident në Lipjan

Aksident në Lipjan

Kronika December 08, 2019 - 10:08
Detaje

Nëj aksident trafiku ka ndodhur në Lipjan në orët e para të mëngjesit të sotëm

Një vetaksident dyshohet se ka ndodhur sot në Lipjan, ku vetura e tipit mercedes është përplasur me një pemë ,transmeton Zëri.info

Në fotografi shihet se nga ky aksident ka pasur vetëm dëme materiale dhe nuk dyshohet për të lënduar./ZERI

Image