Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Zveçan, një person gjendet i varur në litar

Zveçan, një person gjendet i varur në litar

Kronika December 07, 2019 - 13:03
Detajet

Në Zveçan, Policia ka gjetur të varur në litar një person.

Viktima, është identifikuar dhe i takon nacionalitetit serb, shkruan lajmi.net.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur të gjitha njësitet përkatëse, derisa po hetohet rasti.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.