Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Aksident i rënd trafiku në Dollc të Klinës

Aksident i rënd trafiku në Dollc të Klinës

Kronika November 22, 2019 - 19:32
Detajet

Një aksident i rënd trafiku ka ndodhur pak çaste më parë, raporton Zëri.info.

Një lexues i portalit zëri.info ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet makina e rrotulluar, Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, ende nuk dihet për të lënduar.//ZERI

Image

Image

Image

Image

Image