Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Një mashkull dhe dy femra kërcënohen në Vushtrri

Një mashkull dhe dy femra kërcënohen në Vushtrri

Kronika November 08, 2019 - 12:18
Detajet

Policia në Vushtrri ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti ka detyruar dhe kërcënuar një mashkull dhe dy femra lidhur me kthimin e një dhurate.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.