Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Krimi në Pejë: Kosovari e godet qëllimshëm me veturë një egjiptian

Krimi në Pejë: Kosovari e godet qëllimshëm me veturë një egjiptian

Kronika November 06, 2019 - 12:02
Lexoni detajet

Një kosovar është arrestuar pasditen e djeshme në Pejë nga Policia e Kosovës.

Policia njofton se ai e ka goditur qëllimisht me veturë një egjiptian.

Njoftimi i policisë:

LENDIM I RENDE TRUPOR

Peje 05.11.2019-15:45. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe i njëjti për shkaqe te panjohura qëllimisht me veture ka goditur viktimën mashkull K-Egjiptian. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje.