Infektuar: 3178
Shëruar: 1824
Vdekur: 64
Aksident i tmerrshëm në Lagjen e Spitalit në Prishtinë

Aksident i tmerrshëm në Lagjen e Spitalit në Prishtinë

Kronika October 22, 2019 - 20:40
Detajet

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sontme në lagjen e Spitalit, në kryeqytet.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, njëra e llojit “Golf 6” dhe “Renault”.

Gazeta Blic ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, teksa dëshmitarët i kanë thënë gazetës se përvec dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

FOTO

FOTO