Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Suharekë: Vdes pasi goditet nga rimorkio e traktorit

Suharekë: Vdes pasi goditet nga rimorkio e traktorit

Kronika October 20, 2019 - 13:17
Detajet

Një person ka vdekur në Suharekë, pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin, ka humbur kontrollin dhe pasi kërcen nga traktori, goditet nga rimorkio.

Si pasojë i njëjti pëson lëndime të rënda trupore, ku me pas vdesë.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.