Përleshje mes femrash në Prishtinë, Policia jep detajet!
Foto Ilustruese

Përleshje mes femrash në Prishtinë, Policia jep detajet!

Kronika September 11, 2019 - 14:54
Detajet

Sot rreth orës 13-të në Prishtinë ka ndodhur një perleshje në të cilën janë përfshirë pesë femra.

Flora Ahmeti nga Policia e Kosovës për "Zëri.info", tha se personat e përfshirë në perleshje janë shoqëruar për në stacionin policor.

Lexo edhe: Rrahje masive mes vajzave te shkolla normale në Prishtinë

"Rreth ores 13:00 kemi pranuar informaten per nje perleshje ne rrugen Shpetim Robaj ne Prishtine. Aktualisht palet e perfshira ne rast 5 persona (femra), jane shoqeruar ne stacion policor dhe jane duke u intervistuar nga ana e policise", tha Ahmeti./ZËRI