Plagoset një person në Prishtinë

Plagoset një person në Prishtinë

Kronika gusht 25, 2019 - 19:08
Lexo Detajet

Është plagosur një person në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë.

Këtë e ka bërë të ditur për “Zeri.info” Flora Ahmeti, zëdhënëse e policisë për rajonin e Prishtinës.

“Rreth ores 17:00, kemi pranuar informaten per te shtena me arme ne rrugen Azem Bejta ne Prishtine. Menjehere ne vendin e ngjarjes kane dale njesitet policore te cilat kane hasur nje person te plagosur, i cili menjehere eshte derguar per tretman mjekesor”, njoftohet.

Ndërkohë bëhet e ditur se po punohet për sqarimin e rrethanave që lidhen me ngjarjen dhe identifikimin e personave të dyshuar