Plagosje me armë zjarri në Haraçinë

Plagosje me armë zjarri në Haraçinë

Kronika August 18, 2019 - 18:36
Lexo Detajet

Një person ka mbetur i plagosur në Haraçinë të Shkupit. Informatat e para nga burimet e Alsat thonë se personi është plagosur me armë zjarri.

I plagosuri është dërguar për ndërhyrje të menjëhershme në Qendrën Klinike në Shkup. Policia për momentin është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rastit.