Theret me thikë një person në Shterpcë, arrestohet i dyshuari

Theret me thikë një person në Shterpcë, arrestohet i dyshuari

Kronika gusht 18, 2019 - 14:42
Lexoni detajet

Në fshatin Drajkovc të Shterpcës mbrëmë është arrestuar një person.

I njëjti në një lokal ka sulmuar fizikisht duke e therë me thikë viktimën mashkull K-Shqiptar, njofton raporti policor.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Lexo edhe E dërgon fëmijën për kontroll, nëna rrah infermieren
Kronika gusht 18, 2019