Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve

Grabitje e armatosur në një pompë të derivateve

Kronika August 18, 2019 - 14:00
Lexoni detajet

Një grabitje e armatosur në një pompë të derivateve ka ndodhur të shtunën mbrëma në  Rahovec, raporton “Zëri.info”.

Dy punëtorë të kësaj pompe kanë raportuar në policinë e Kosovës se personat e dyshuar nën kërcënimin e armëve u kanë grabitur para të gatshme dhe të njëjtit janë larguar në drejtim të panjohur.

“Kramovik, Rahovec, 17.08.2019-21:40. Dy viktimat meshkuj K-Shqiptar kane raportuar se derisa ishin duke punuar në një pompe të derivateve, dy te dyshuar te panjohur nën kërcenim i armeve u kane grabitur para dhe janë larguar ne drejtim te panjohur”, thuhet në njoftimin e policisë. /ZËRI

Lexo edhe Ky është rasti tragjik i kosovarit që ia pa sherrin telefonit
Kronika August 18, 2019