Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Aksident trafiku në Dobrushë të Istogut, një person i lënduar

Aksident trafiku në Dobrushë të Istogut, një person i lënduar

Kronika August 13, 2019 - 17:51
Detajet

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Dobrushë të Komunës së Istogut. Si pasojë e këtij aksidenti, një person ka përuar lëndime trupore.

Rastin për Gazetën Express e kas konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Rreth orës 15:10 policia është informuar për një aksident në fshatin Dobrushë, në këtë aksident kanë qenë të përfshira një veturë dhe një kamion. Një person ka pësuar lëndime të lehta trupore”, ka thënë Rugova.