Tentoi të kalojë autostradën, aksidentohet për vdekje 45 vjeçarja

Tentoi të kalojë autostradën, aksidentohet për vdekje 45 vjeçarja

Kronika korrik 16, 2019 - 10:34
Lexo Detajet

Një aksident me pasojë vdekjen e një 45 vjeçareje ka ndodhur sot në Golem të Kavajës.

Shtetasja B.Sh. së bashku me tre persona të tjerë kanë tentuar të kalojnë autostradën në këmbë kur ajo është aksidentuar nga një makinë.

Ata vinin nga Berati dhe pasi kanë zbritur nga autobusi kanë kërkuar të shkojnë në drejtim të plazhit, shkruan Top Channel.

Përplasja ka rezultuar fatale për 45 vjeçaren. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për ngjarjen.