Të shtëna me armë, dy të rinj përfshihen në konflikt

Të shtëna me armë, dy të rinj përfshihen në konflikt

Kronika qershor 15, 2019 - 23:29
Lexoni detajet

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Lushnjes, por fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Mësohet se dy të rinj janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin dhe më pas kanë nxjerrë armët.

Plumbat kanë prekur dy makina që ishin të parkuara në shëtitoren e qytetit, aty ku ka ndodhur edhe ngjarja.

Policia ka nisur kërkimet për arrestimin e personave të përfshirë në konflikt.