Momenti kur autoambulancat bartin të plagosurit në Lagjen e Spitalit (VIDEO)

Momenti kur autoambulancat bartin të plagosurit në Lagjen e Spitalit (VIDEO)

Kronika maj 15, 2019 - 23:28
Lexo Detajet

Një përleshje ndërmjet disa të rinjve sonte në Prishtinë, ka përfunduar me të plagosur.

Ballkani.info nga informacionet e para mëson se në këtë përleshje janë therur me thika dy ose më shumë persona.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Muharrem Fejza” në lagjen Mati 1 në Prishtinë.

Po ashtu janë siguruar edhe fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes, ku shihet edhe autoambulanca.