Arrestim në Pejë - kërcënoi viktimën se nëse s’do t’ia jepte 3000 euro, do t’ia rrënonte shtëpinë
Foto: Ilustrim

Arrestim në Pejë - kërcënoi viktimën se nëse s’do t’ia jepte 3000 euro, do t’ia rrënonte shtëpinë

Kronika prill 16, 2019 - 11:18
Lexo Detajet

Një person është arrestuar në Pejë, ka njoftuar Policia e Kosovës

Shkak i kësaj është bërë një kërcënim që ai ia ka bërë viktimës, se do t’ia rrënonte shtëpinë nëse nuk i jepte 3000 euro, përcjell zeri.info.

LEXO EDHE: I thyhet vetura dhe i vjedhin para e gjësende tjera nga çanta

I dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.