I thyhet vetura dhe i vjedhin para e gjësende tjera nga çanta
Foto: Ilustrim

I thyhet vetura dhe i vjedhin para e gjësende tjera nga çanta

Kronika prill 16, 2019 - 10:58
Lexo Detajet

Një grua ka raportuar se në Gjakovë persona të panjohur i kanë thyer veturën.

Nga ajo, ajo ka thënë se i janë vjedhur dy çanta në të cilat sipas saj kishte para dhe gjësende tjera me vlerë, njofton PK-ja, përcjell zeri.info.

Njoftimi i plotë:

Viktima femër K/Shqiptare ka njoftuar se nga persona të panjohur i është thyer vetura e saj dhe prej aty i janë vjedhur dy çanta me gjësende dhe para në vlerë.

LEXO EDHE: Vidhet sistemi i sigurisë në memorialin “Ibrahim Rugova” në Istog