Policia bastis shtëpinë e grabitësit të armatosur në Drenas (VIDEO)

Policia bastis shtëpinë e grabitësit të armatosur në Drenas (VIDEO)

Kronika mars 14, 2019 - 19:46
Lexo Detajet

Policia e Kosovës janë duke zhvilluar një aksion të bastisjes në Drenas.

Bastisja po ndodhë saktësisht në një bllok banesash ku po banonte grabitësi i cili sot nën kërcënimin e armës hyri dhe plaçkiti një institucion mikrofinanciar në Drenas, njofton Klan Kosova.

Kujtojmë që pak orë më parë policia njoftoi për “Zeri.info” se ishte grabitur në mënyrë të armatosur një institucion mikrofinanciar në Drenas dhe se dorasi ishte arrestuar.

">http://